פרגולות עץ

דף הבית >> פרגולות עץ

פרגולות עץ - פרגולת עץ - פרגולה עץ

פרגולת עץ - שילוב מנצח של הטבע בבית
072-3935234

 

צרו קשר עכשיו >> להצטרפות לקבוצת חברים עבור פרגולות עץ - לחצו כאן  << זמינים לשירותכם

 


פרגולות עץ - פרגולת עץ הופכת גינות רבות לדבר המושך את העין בגלל המראה המחוספס שלה. הרבה אנשים אוהבים פרגולה מעץ מאחר ויש לה היכולת לספק צל והינה יפה מאוד ומתאימה לגינה. פרגולת עץ  גורמת לחצר להיראות יותר יפה ולהיות נוחה יותר.היא מספקת לך מקום מוצל וקריר בימים חמים וגורמת לאווירה נוחה ונעימה בחצר.בנוסף,היא גם משדרת שלווה ורוגע לכל מי שרואה אותה.
מאחר ופרגולות נועדו לשימוש חיצוני,הן בנויות מקורות עבות וחזקות המיועדות לעמידה בתנאי מזג אויר קשים של וכן כנגד חרקים ומזיקים שונים העלולים להביא לריקבון.
פרגולת עץ משמשת לעיתים כשלוחה לחיבור המרפסת עם הבית.
פרגולות עץ ניתן לסוכך לא רק ע"י סוגי עצים שונים אלא במצעות גידול צמחים מטפסים דוגמאת גפן לצידי הפרגולה.
צמחים אלה,עם הזמן,ייצרו סוכך טיבעי במלא מובן המילה.

פרגולה הינה מבנה הצללה מוכר מאוד בארצנו ולרוב נמצא בגינות הן פרטיות והן ציבוריות.
זהו פתרון קלאסי שימושי המאפשר שילוב של נוי,צל והגדרת שטח חיצוני.
הפרגולה מהווה בסיס לצרכי שימוש רבים עליהם נעמוד בהמשך.

 

הידעתם כי:
 
 • פרגולות עץ - שורשי המילה פרגולה הינם ממקור לטיני איטלקי. יש האומרים שמקורם קדום יותר עד לימי מצרים העתיקה.
 • פרגולת עץ - המונח המופשט של פרגולה פירושו-סוכך/סככה.
 • מטרתה העיקרית של הפרגולת עץ הינה הצללה, למרות שלעיתים משמשת כמעבר ביניים בין הבית לחוץ(מרפסת או גינה)
 • פרגולות עץ נבנות לרוב מעצים המקנים להם מראה חם ונקי, אולם, ניתן לבנות פרגולות המשולבות גם בברזל ומאלומיניום.
 • פרגולות בנויות כמבני צל בעלי יסודות איתנים וקורות צולבות(כמעיין שלד), המשורגים בצמחים מטפסים אשר מספקים את החיפוי לצורך צל.
 • הסככה של פרגולות נעשית לרוב ע"י שתילת צמחים מטפסים בצמוד למבנה.
 • צמחים מטפסים מתאימים ונפוצים לבניית צל בפרגולות הינם גפן,יסמין וויסטריה.
 • פרגולות עץ משמשות כסוכה לכל דבר.
 • סוגי העצים המומלצים לבניית פרגולה הינם עץ איפאה, עץ אורן ואץ אלון העמידים לנזקי מזג אוויר.
 • העצים המיועדים לבניית פרגולות עוברים טיפולים על מנת לשמור עליהם מפגעי מזג אוויר, חדירת רטיבות ומזיקים.
 • פרגולה מאפשרת ליצור פינת ישיבה לחוויות רוגע של טבע חיצוני המשולב במבנה מלאכותי.
 • פרגולה משמשת כפתרון הצללה לשמירת ציוד מפגעי אקלים.
 • פרגולה מאפשרת ליהנות מתנאי הטבע החיצוניים ללא תלות במזג האוויר

פרגולה-הגיע הזמן שגם לכם תהיה אחת כזאת!

פרגולות עץ ופרגולה בשמה המדויק- "מצללה" הינה מבנה ללא קירות הבנוי כולו מעץ, הנתמך באמצעות עמודים עם תקרה(שטח הצללה) ישרה בעלת מרווחים המהווים שטח כולל של לפחות 60 אחוזים מכלל שטח ההצללה.
 

פרגולות מהוות שילוב למראה טבעי בגינה ובחצר ואינן פוגמות במראה הנקי של חצר הבית.פרגולות הינן חלק אינטגראלי המביא מראה חצר נקי וחמים.
 

פרגולות הם מהאלמנטים השכיחים ביותר המסוגלים לגרום לנו ליהנות מהחצר או הגינה גם בימים של גשם או של שמש יוקדת. פרגולות עץ הן מהפרגולות השכיחות ביותר הקיימות באזורינו – ישנן סיבות רבות שזוהי האופציה השכיחה ביותר. אחת מהן טמונה במחיר המשתלם של פרגולה מהסוג הזה שהופכת אותה להיות הפרגולה הזולה והמשתלמת ביותר אשר קיימת בשוק נכון להיום.
פרגולה עץ בעבר הייתה דבר מאוד בנאלי, אך כיום האפשרויות העומדות לרשות הלקוחות הן רבות ומגוונות גם כאשר מתמקדים בתחום של פרגולות עץ בלבד – אפשרויות העיצוב השונות וסוג העץ הן אלה ההופכות את האופציות לכאלה שמייחדות כל בחירה והופכות כל אחת מהן לאישית ואינדיבידואלית.

פרגולה עץ – כמה זמן היא מחזיקה מעמד?

יש כאלה הטוענים כי פרגולה העשויה מעץ היא מסוג הפרגולות שיחזיקו לכם מעמד הכי מעט זמן, האמירה הזאת איננה נכונה באופן חד משמעי – ולעיתים פרגולת עץ יכולה להחזיק זמן רב, ולשרת אתכם בצורה נאמנה. איך גורמים לפרגולה להחזיק מעמד זמן רב יותר? פשוט מאוד- תחזוקה. יש לתחזק את הפרגולה ולהקשיב להוראות המתקין כיצד לשמר את העץ ולמנוע מתנאי מזג האוויר לפגוע בו.
במידה ואתם נעולים על פרגולה עץ חשוב מאוד לבדוק את איכות העץ ואת אמינות החברה אשר מתקינה לכם את הפרגולה עצמה, באופן טבעי ככל שאיכות העץ תהיה מרבית יותר וככל שאמינות החברה תהיה גבוהה יותר כך תוכלו ליהנות מהפרגולה לאורך זמן ותוכלו להיות בטוחים באיכות העץ, מצקועיות ההתקנה והבטיחות היוצאת כפועל של שני האחרונים.

פרגולה עץ – פתרון פסטורלי ופשוט

אם אינם רוצים לשבור את הראש יותר מידיי על סגנון העיצוב של הפרגולה הרלוונטית לכם, ואינכם מעוניינים לרכוש פרגולה שמושכת תשומת לב יתרה – פרגולות עץ הן ללא ספק האופציה האולטימטיבית בשבילכם. מדובר בפתרון הפשוט אך הקלאסי ביותר שיש לחברות המציעות פירוק והתקנת פרגולות להציע, כיום במרבית הבתים הפרטיים תוכלו למצוא פרגולות העשויות עץ – הסיבה לכך היא המחיר האטרקטיבי של פרגולות מהסוג הזה, וכמובן העלות הנמוכה של ההרכבה והפירוק של פרגולות מהסוג הזה.
פרגולות עץ מתאימות בעיקר לחצר או גינה שיש בהן צמחייה או בריכה, העץ עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר ומשרה אווירה רגועה ופסטורלית – זוהי הסיבה המרכזית לכך שמרבית האנשים בוחרים באופציה הזאת על פני שאר האופציות הקיימות בשוק.

פרגולה עץ – האם זה משתלם?

פרגולת עץ היא ללא ספק הבחירה המשתלמת ביותר לכל מי שמחפש פרגולה לדיר. עלות הפרגולה עצמה לא תעלה על כמה מאות שקלים למטר עבור גודל סטנדרטי – ובנוסף אסור לשכוח את עלות ההתקנה שגם כאן מדובר בעלות נמוכה מאוד שתהפוך את כל החבילה למשתלמת וכדאית במיוחד. פרגולות מהסוג הזה יחזיקו לכם שנים רבות כאשר פרגולות ברזל או אלומיניום - יוכלו אמנם להציע יותר זמן מכורח יכולת עמידות החומר. אך גם הזמן היחסית נמוך בהשוואה לאופציות האחרות שהפרגולות מהסוג הזה יחזיקו לכם - פרגולת עץ לא תדרוש מכם יותר מידיי תשומת לב או התעסקות מיותרת. כאשר מחפשים חברה שתתקין לכם פרגולה עץ חשוב מאוד לבחור חברה מיומנת עם ניסיון וידע בתחום, גם אם זה יגרום למחיר לעלות טיפה – כך תוכלו להיות בטוחים שביצעו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו נציין  כי גם המחיר המוצע אצלנו יאפשר לכם לקבל איכות ללא דופי עם מחיר מנצח.

 

להזמנת פרגולה עץ איכותי לביתכם, השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה


 


צרו קשר עכשיו >> להצטרפות לקבוצת חברים עבור פרגולת עץ - לחץ כאן  << זמינים לשרותכם

*באתר זה אנו עוסקים גם בתחומים הבאים:
פרגולות, פרגולות מעץ, פרגולות תלויות, פרגולות למרפסת, פרגולות מעוצבות, פרגולות עץ, פרגולות עץ גושני, פרגולות עץ אורן, פרגולות עץ איפאה, פרגולות עץ במבוק, פרגולות עץ מלא, בניית פרגולה, פרגולות בצפון, פרגולות בחיפה, פרגולות בקריות, פרגולות בדרום, פרגולות בבאר שבע, פרגולות באילת, פרגולות בשרון, פרגולות עץ בנתניה, פרגולות בירושלים, פרגולות במודיעין, פרגולות עץ בראשון לציון, פרגולות מחירים, פרגולה מעץ גושני מחירים, פרגולה מעץ אורן מחירים, פרגולה מעץ איפאה מחירים.
 

שירותים

 

אודות

 
מקצועני העץ :
אתרנו מתמחה בכל תחומי הבניה בעץ החל פרגולות, דקים, גדרות לבית וכלה בבניה של מבני מגורים מעץ.
אנו מהוים כגשר יציב בין רצונות הלקוחות לעבודה איכותית במחיר הוגן לבין בעלי מקצוע ראויים .
המספקים ללקוח את הפתרונות הטובים ביותר בעלויות הוגנות ולרוב נמוכות יותר מהנהוג בארץ בתחום זה.

אנו כאן לשירותכם נסו אותנו הצטרפו לחוג לקחותינו המרוצים.


לתקנון האתר
 

צור קשר

 
דוא"ל
info@woodworks-decks-pergolas.co.il


טלפון
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק