גזיבו

דף הבית >> עבודות עץ >> גזיבו

 

גזיבו


מחפשים גזיבו מיוחד? השארו פרטיכם להצעת מחיר וייעוץ

התקשרו עכשיו >> להצטרפות לקבוצת חברים להתקנה לחץ כאן << זמינים לשירותכם 


גזיבו הינו מבנה מצל ושייך אף הוא למשפחת הפרגולות.
ניתן למצוא גזיבו מקובע העשוי בעץ וישנם סוגי גזיבו ניידים המשמשים ליצירת צל במקומות נבחרים, פיקניקים ,מרפסות וכיוצא באלה.
ניתן לקרות עם גזיבו שטחים נרחבים על מנת להצל שטחי אחסון ואפילו להשתמש בו כפתרון לקירוי חניית מכוניות.
יתרונותיו של הגזיבו מעבר להיותו מבנה מצל הינם ביכולתו לחצוץ ולהגדיר אזור צל וישיבה בדומה לפרגולה. בנוסף, יתרונו העיקירי הינו ביכולתו לספק  קירוי מלא או חלקי להצללה. כלומר, הוא מאפשר גם הגנה בחורף ואפילו סוג של מבנה סגור וחמים- בהתאם לדרישת הלקוח.
יכולת זו בעצם יוצרת מעין פרגולת על המשלבת את יתרונות הפרגולה עם תוספות מבורכות של גובה, קירוי מלא ושימוש רב עונתי .
ניתן לבנות גזיבו במקומות נבחרים בחצר וליצור פינת חמד לבילוי, מנוחה ואף לשימור ציוד מפני נזקי שמש. את הגזיבו לרוב בונים במרכז החצר או בפינה נבחרת בחצר.
את הגזיבו ניתן לבנות ממספר רב של סוגי עצים. מאחר ותפקידו הינו לתת צל מפני השמש, סוגי העץ הנפוצים לבנייתו הינם כאלה המסוגלים להתמודד עם פגעי אקלים ושמש חמה ישירה.


 

את הגזיבו ניתן לבנות ממספר רב של סוגי עצים. מאחר ותפקידו הינו לתת צל מפני השמש, סוגי העץ הנפוצים לבנייתו הינם כאלה המסוגלים להתמודד עם פגעי אקלים ושמש חמה ישירה.
את הגיזבו ניתן לעצב בצורות רבות כאשר המבנה הכללי הנפוץ הינו עגול/משושה/מתומן.
רצפת הגזיבו לרוב נבנית כדק המשלב את שלמות המבנה לפריט עץ אחיד.
הגזיבו בשונה לפרגולה מזכיר בצורתו בית עץ מרהיב.
מחיר גזיבו מקורה לרוב יקר יותר של פרגולה, וזאת לאור שימוש בחומרים נוספים לשם קירוי ועיצוב.
אולם, הרווח כפול, הן עיצובית והן פרקטית. זהו מבנה יפיפה שניתן לעצב בצורות ייחודיות ומושכות עין כאחד. ניתן ליהנות ממנו בתנאים חיצוניים של גשם ואפילו לסגור אותו לחלוטין כמעין בית עץ קטן.
 
את קרוי הגזיבו ניתן לעשות באמצעות במבוק, רעפי שינגלס ועוד.


 


גזיבו הוא מבנה פתוח מכל צדדיו, אשר מטרתו העיקרית היא להקנות ליושבים תחתיו צל והגנה מפני השמש או כל שאר תנאי מזג האוויר השונים. אחד מהדברים העיקריים שיש לשים אליהם לב בעת בחירת גזיבו או פרגולה זה השטח שלו, כאשר ברוב המקרים תצטרכו שיתאימו את שטח הגזיבו לשטח המרפסת או הגינה שלכם ולא להפך. ההבדל העיקרי בין גזיבו ובין פרגולה היא עצם היותו של הגזיבו מתקפל וניתן לנשיאה ולעומת זאת הפרגולה הינה קבועה במקומה ולא ניתנת להזזה ממקום למקום. גזיבו יכול להיות שימושי בעיקר לכאלה שיש ברשותם גינה או מרפסת גדולה והם מעוניינים לשבת כל פעם במקום אחר, ובנוסף לכאלה המחפשים דרך נוחה ללכת לים או לפיקניק ולא להיצלות מהשמש הקופחת ברוב ימות השנה.

אילו יתרונות יש לגזיבו על פני שאר האופציות?

כמו לכל פריט, גם לגזיבו יש יתרונות אשר מייחדים אותו על פני שאר הפריטים הדומים לו. אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של הגזיבו על פני שאר האופציות הקיימות בשוק זה הבד שמכסה אותו, ברוב המקרים מדובר בבד איכותי אשר נותן הגנה מפני קרינת השמש באמצעות ציפוי הפי.וי.סי הייחודי. עניין זה יכול להיות קריטי לאלה שמעוניינים להשתמש בגזיבו בעת שהייה בפיקניקים או בים של רמת הקרינה גבוהה במיוחד והגזיבו יכול לשנות את חוקי המשחק.
גזיבו ברוב המקרים יהיה עשוי מעמודי ברזל יציבים וחזקים ובד איכותי, העמידות של חומרי הגלם ברוב המקרים יכולה להיות גבוהה במיוחד – כך שהגזיבו יוכל לשרת אתכם בצורה נאמנה לאורך זמן, אך כמובן שבתור התחלה יהיה עליכם לרכוש מוצר איכותי מחברה מוכרת ומנוסה אשר תכוון אתכם בדיוק אל המוצר שעומד בסטנדרטים ובדרישות שלכם.
יתרון נוסף שניתן לזקוף לזכותם של הגזיבויים הוא אפשרויות העיצוב הרבות העומדות לרשות הקונה, כיום בשוק קיים מבחר עצום של גזיבויים הניתנים לרכישה בקלות ובמהירות. הגיוון הרב בא לידיי ביטוי בגדלים השונים של הגזיבויים, בצורות הרבות שמהן ניתן לבחור (גזיבו מעוגל, גזיבו מרובע וכן הלאה) ובצבעים הרבים שיכולים להכניס עניים לכל מקום בו הם מוצבים.

גזיבו מתקפל – הפתרון הנוח ביותר!

לא פעם תוכלו למצוא את עצמכם מגיעים לים או לפיקניק ומנסים לברוח מקרני השמש המכסות כל פינה, גזיבו מתקפל מביא את פתרון ההצללה האידיאלי! ברוב המקרים הגזיבו ימנע בצורה מושלמת מקרני השמש לחדור מבעד לבד.
גזיבו מתקפל ניתן להרכבה ולפירוק בתוך מספר דקות, כך שניתן לפתוח אותו בעת הצורך ולסגור אותו מיד בבוא הזמן – כך שהוא לא תופס מקום מיותר, ולא דורש מכם מאמץ רב לצורך פתיחתו וסגירתו. לרוב זמן ממוצע לפתיחה וסגירה של גזיבו עומד על בין 5 ועד ל-10 דקות בלבד! כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעקוב אחרי הוראות ההפעלה וליישם אותם בדיוק כפי שהם מתוארות על ידי הוראות היצרן.

האם גזיבו זה עסק יקר?

באופן טבעי המחיר של גזיבו סטנדרטי עשוי להשתנות בהתאם לחנות ממנה הינכם רוכשים את המוצר ובהתאם לאיכות של המוצר, ככל שהגזיבו יהיה איכותי וחזק יותר כך מחירו יהיה גבוה יותר. ברוב המקרים העלות של גזיבו לא תעלה על כמה מאות שקלים ליחידה, לכל אופציה של גזיבו מחיר שונה, ולכן חשוב מאוד להיות ספציפיים ולדעת איזה סוג יתאים לצרכים שלכם. בדיקה קצרה וקריאה מהירה באינטרנט תעמיד לרשותכם מידע רב על סוגי הגזיבויים השונים ותוכל לסבר את אוזנכם על העלויות השונות.

מה עדיף - גזיבו מתכת או גזיבו עץ?

אחת מהשאלות השכיחות ביותר לפני רכישת גזיבו היא הדילמה בין שתי הסוגים המובילים הקיימים בשוק – האופציה הראשונה היא גזיבו ממתכת שלדעת רבים זוהי האופציה היציבה והעמידה ביותר. האופציה השנייה הקיימת ללקוחות השונים היא גזיבו מעץ שמביאה איתה מחיר אטרקטיבי ואפשרויות עיצוב מגוונות ומרשימות במיוחד. אז איך עושים את הבחירה הקשה בין הסוגים השונים?
ראשית כל עליכם לקבוע מסגרת תקציב שאינכם מתכוונים לחרוג ממנה, גזיבו פשוט יכול לעלות כמה מאות שקלים ומצד שני גזיבו איכותי יכול גם לעבור את רף האלף שקלים – ומכאן עליכם להיות מדויקים ומכוונים לסכום אותו הינכם מעוניינים להוציא על גזיבו.
גזיבו מתכת מביא איתו יתרונות רבים והוא ללא ספק הסוג הנמכר ביותר בשוק, הסיבה העיקרית לכך היא העמידות הגבוהה של מוטות המתכת והיציבות הגבוהה שלהם – דבר חשוב במיוחד למי שרוכש גזיבו מתכת ורוצה להשתמש בו לאורך זמן ללא בעיות או פאשלות מיותרות. גזיבו מתכת יעלה באופן טבעי יותר מאשר גזיבו מעץ אך גם אורך החיים משתנה וברוב המקרים גזיבו ממתכת יחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר גזיבו עץ.
אז למה יש כאלה שמעדיפים דווקא גזיבויים העשויים מעץ? ראשית כל המחיר משחק כאן תפקיד מרכזי, גזיבו מעץ מושק במחירים אטרקטיביים במיוחד ומיועד ללקוחות שאינם רוצים להוציא הון על רכישת גזיבו לבית או לעסק. בנוסף גזיבו מעץ מביא איתו יתרונות עיצובים שאינם קיימים באף אחת מהאופציות האחרות, עץ הוא אחד מחומרי הגלם שאפשרויות העיצוב בו הן רבות ומגוונות.

גזיבו או פרגולה – מה עדיף?

פרגולה וגזיבו הם כמעט פריטים זהים, ההבדל העיקרי בין השתיים הוא שגזיבו ניתן להזזה ולפירוק בקלות. פרגולה ניתן לפירוק והרכבה רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. הבחירה בין שתי האופציות הללו היא בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם, כאשר גזיבו מתאים לכאלה המחפשים פריט הצללה שניתן לפרק ולהרכיב במקומות שונים ואילו פרגולה מתאימה לאלה המעוניינים לעשות צל במקום קבוע במרפסת או בגינה במקרה כזה הפרגולה תהיה הרבה יותר אפקטיבית ותשרת את הלקוח בצורה נאמנה יותר ולאורך זמן גבוה יותר.

 

לייעוץ והצעת מחיר נא השאירו פרטיכם

צרו קשר עכשיו >>להצטרפות לקבוצת חברים להתקנה לחץ כאן << זמינים לשירותכם 


#באתר זה אנו עוסקים גם בתחומים הבאים:
פרגולה מעץ במבוק מחירים, פרגולות ודקים, עבודות עץ, פרגולות עץ בצבע לבן, עבודות עץ מיוחדות, גזיבו, דקים, דקים מחירים, דקים מעץ, דק איפאה, דק איפאה מחיר, דק איפאה טובקו, דק אורן, דק אורן מחיר, דק קרוליינה, דק לגינה, דק לגינה מחיר, דק למרפסת, דק סינטטי, התקנת דק, רצפת דק, בניית דק, בניית דק עץ, בניית דק מעץ אורן, בניית דק איפאה, בניית דקים, בניית דק לבריכה, בניית דק על משטח, התקנת דק.

 
 

שירותים

 

אודות

 
מקצועני העץ :
אתרנו מתמחה בכל תחומי הבניה בעץ החל פרגולות, דקים, גדרות לבית וכלה בבניה של מבני מגורים מעץ.
אנו מהוים כגשר יציב בין רצונות הלקוחות לעבודה איכותית במחיר הוגן לבין בעלי מקצוע ראויים .
המספקים ללקוח את הפתרונות הטובים ביותר בעלויות הוגנות ולרוב נמוכות יותר מהנהוג בארץ בתחום זה.

אנו כאן לשירותכם נסו אותנו הצטרפו לחוג לקחותינו המרוצים.


לתקנון האתר
 

אתרים מומלצים:
הזמנות גחנון בצפון

צור קשר

 
דוא"ל
info@woodworks-decks-pergolas.co.il


טלפון
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק