בניית פרגולה

דף הבית >> בניית פרגולה

בניית פרגולה - בניית פרגולות

072-3935234
לייעוץ והצעת מחיר לבניית פרגולה - נא מלאו פרטיכםצרו קשר עכשיו >>להצטרפות לקבוצת חברים - בניית פרגולה - לחץ כאן << זמינים לשירותכםבניית פרגולה/בניית פרגולות הינה נושא נרחב המכיל מידע רב אותו אספנו בשבילכם.

אז איך מתחילים ?
הכי פשוט הוא למצוא את בעל המקצוע הנכון שיעשה את העבודה בצורה ראויה ומקצועית.בנוסף,חשוב תכנון יעיל אשר יביא תוצאה סופית מכובדת ופרקטית המתאימה לצרכי הלקוח.
את כל האינפורמציה הרצויה קיבצנו לכם כאן.
בניית פרגולות הינה משימה הדורשת ניסיון רב.
לרב ניתן לחשוב שעם מעט ידע כללי וידיים טובות,ניתן לבנות פרגולה ללא שום בעיה.
הניסיון בבניית פרגולה אינו רק בא לידי ביטוי בהקמת מבנה הפרגולה עצמה,אלא בעיקר ביכולת המתקין להתאים את כל המכלולים השונים למיקום,אופי ודרישת הלקוח.
כל פרגולה מעץ 4דורשת התאמה ספציפית בהתאם למיקום הנבחר.יש לבחור את סוג העץ הראוי לאקלים המקומי,למראה הכללי ולטעם האישי של הלקוח.
בנוסף,בניית המבנה עצמו ושיטות העבודה משתנות בהתאם לתנאי מיקום וההתקנה.
ניסיון בעל המקצוע בא לידי ביטוי ביכולת לראות מספר צעדים קדימה,לזהות החסרונות ולהפוך אותם ליתרונות.כך למשל,שימוש בזוויות מסוימות יוכל להניב צל למשך זמן ארוך יותר במהלך היום, שינוי מקום יכול אף הוא לתרום למראה כללי ואי אילו שינויים בשטח יכולים להביא למיצוי אופטימאלי של הפרגולה.
חיתוכי עץ והתאמת אורך גם הם דורשים ניסיון של בעל מקצוע.התפשטות חומר או תהליכי בלאי מוגברים יכולים להימנע בטיפול נכון וראוי.
בטיחות בהקמה הינה מומנט נוסף אותו חשוב מאוד לזכור בכל הקשור לבניית פרגולה מעץ.
בעל מקצוע יוצר לעצמו דרכי עבודה בטוחות הכוללות שנים ושעות רבות של עבודה בשטח.חוסר ניסיון עלול להוביל לפציעות ולחבלות חמורות מאוד בפרט כאשר מדובר בקורות כבדות מאוד. 


 
הפרגולה בתהליך בנייה


נקודות אלו ועוד רבות נוספות שקצרה היריעה מלהכיל מבחינות בין בעל מקצוע שרכש שנים של ניסיון בשטח לבין אדם בעל רגע טכני המעוניין להקים פרגולת "פרויקט".
פרויקט מסוג זה הינו דבר שאפתני ומכובד ואם אכן אתם בוחרים ללכת ולבצעו, נא דאגו לקבל חוות דעת מקצועית,השתמשו בציוד בטיחות הולם ובכלים מתאימים על מנת למזער סיכונים.

היעזרו בחברים או אנשים בעלי ידע כדי לקבל טיפים מניסיונם. מדדו את צעדיכם ובנו תוכנית שלבים מסודרת על מנת לא לפספס שלבים שיובילו לעשות עבודה רבות ומיותרות.

בניית פרגולות תהפוך את החצר או הגינה שלכם למקום שניתן לשהות בו בכל ימות השנה, הפרגולה תגן עליכם מפני כל תנאי מזג האוויר – ימות חורף קרים וגשומים וימות קיץ חמים ושרביים. חשוב מאוד לבחור חברה אשר תספק לכם שירותי בניית פרגולות בצורה קפדנית ויסודית, לא כל חברה מסוגלת לספק את רמת ההתקנה וההרכבה שאליה הינכם שואפים.

איך בוחרים את המקום שבו תותקן הפרגולה?

חשוב מאוד לבחור בצורה מדויקת את המקום שבו תותקן הפרגולה, לשם כך מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום ויוכלו לספק לכם את ההכוונה האולטימטיבית ואת המקום האידיאלי שבו הפרגולה מוכרחת להיות.
אחד מהאלמנטים שחייבים להתחשב בהם כאשר חושבים על בניית פרגולות הוא מיקום השמש ברוב שעות היממה, המטרה העיקרית של הפרגולה היא ליצור מקום מנוחה מוצל ומוגן – ולכן אם לא תתחשבו במקום שבו השמש נמצאת לא מן הנמנע כי היא תחדור את הפרגולה וכל היתרון הגדול של הפרגולה יפגם.
עניין נוסף שאין להקל בו ראש כאשר מבצעים בניית פרגולה הוא סוג הפרגולה, כיום השוק מוצף בחומרי גלם רבים מהם ניתן לבנות ולהרכיב פרגולות – פרגולות עץ הינן קלות ופשוטות יחסית להרכבה, ומצד שני ישנן פרגולות העשויות מברזל או אלומיניום דבר שיחייב ידע מיקצועי בהתאם.
פרגולות עץ היו ועודנן בעלות היכולת להביא את הטבע לביתכם בשונה מפרגולות אחרות המיוצרות מחומרי מתכת שונים מהתעשייה.
חשוב מאוד שגם העצים המסופקים יהיו ברמה הגבוהה ביותר. ישנם עצים ברמה ירודה אשר יכולים אומנם להוזיל את העלות הכוללת - אך מראיהם, חוזקם ואיכותם לאורך זמן תהיה בהתאם.

איך בונים פרגולה בצורה נכונה?

ראשית כל מוטב תמיד לפנות אל איש מקצוע על מנת שיתקין עבורכם את הפרגולה, בסופו של יום איש מקצוע שמתעסק ומבין בתחום יוכל לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר בלי סיבוכים מיותרים ובלי סיכונים שיכולים לעלות לכם ביוקר במבט לאחור.
על מנת לבנות פרגולה עליכם לבצע מספר פעולות מקדימות – ראשית כל למדוד את השטח שבו הפרגולה מיועדת לקום, לאחר מכן לרכוש את הרכיבים הדרושים לצורך בניית הפרגולה ודבר אחרון הוא חפירת בורות שבהם יותקנו היסודות של הפרגולה רצוי שהבורות יהיו בעומק הנע בין 30-40 ס"מ.
התקנת היסודות הינה השלב החשוב ביותר, יסודות אשר מותקנים בצורה נכונה יספקו לכם בסיס יציב ויעיל להמשך הבנייה – מנגד בניית יסודות בצורה לא נכונה תביא לכך שתאלצו להסתכן במבנה שאינו מיושר או יציב דיו, בפרט כאשר מדובר על מבנה שמטרתו להחזיק שנים רבות.
לאחר התקנת היסודות, עוברים אל העמודים התומכים של הפרגולה החשובים מאוד לצורך יציבות הפרגולה בסופו של יום. חשוב מאוד לבדוק כי המרחק בין העמודים הינו זהה ואין פערים משמעותיים בניהם, פערים בין עמוד תומך אחד לעמוד תומך אחר תביא לכך שתתקשו לייצב את הפרגולה ולהביא אותה למיקום המדויק אותו רציתם.
השלב הסופי מבחינת הרכבת הפרגולה הינו התקנת הקורות שהן רוחביות, חשוב מאוד למדוד קורות אלה על מנת שהמרחק בין העמודים התומכים יהיה זהה לאורכן של הקורות – מכיוון שהן אמורות לבוא מעל לקורות התומכות.
מכאן ניתן כמובן לבחור בסוגי סיכוך שונים - החל מסנטף בצבעים שונים, במבוק או לבחור בלאטות המיקרות את הפרגולה אולם מספקים לה מראה ייחודי ונקי.
תמיד מוטב להתייעץ או לראות כיצד אנשי מקצוע מבצעים התקנה של פרגולות, לא מדובר כאן בעניין פשוט בכלל – אך אם מדובר כאן בפרגולה בסיסית אין כל סיבה שלא תצליחו לבצע את הפעולה לבד – וכך תוכלו לחסוך סכום כסף לא קטן בכלל אותו היו לוקחים לכם על בניית פרגולות על ידי איש מקצוע.


 
בהצלחה בבניית פרגולה הבאה שלכם!
 

לייעוץ והצעת מחיר נא השאירו פרטיכם


*באתר זה אנו עוסקים גם בתחומים הבאים:
פרגולות, פרגולות מעץ, פרגולות תלויות, פרגולות למרפסת, פרגולות מעוצבות, פרגולות עץ, פרגולות עץ גושני, פרגולות עץ אורן, פרגולות עץ איפאה, פרגולות עץ במבוק, פרגולות עץ מלא, בניית פרגולה, פרגולות בצפון, פרגולות בחיפה, פרגולות בקריות, פרגולות בדרום, פרגולות בבאר שבע, פרגולות באילת, פרגולות בשרון, פרגולות עץ בנתניה, פרגולות בירושלים, פרגולות במודיעין, פרגולות עץ בראשון לציון, פרגולות מחירים, פרגולה מעץ גושני מחירים, פרגולה מעץ אורן מחירים, פרגולה מעץ איפאה מחירים.

 
 

שירותים

 

אודות

 
מקצועני העץ :
אתרנו מתמחה בכל תחומי הבניה בעץ החל פרגולות, דקים, גדרות לבית וכלה בבניה של מבני מגורים מעץ.
אנו מהוים כגשר יציב בין רצונות הלקוחות לעבודה איכותית במחיר הוגן לבין בעלי מקצוע ראויים .
המספקים ללקוח את הפתרונות הטובים ביותר בעלויות הוגנות ולרוב נמוכות יותר מהנהוג בארץ בתחום זה.

אנו כאן לשירותכם נסו אותנו הצטרפו לחוג לקחותינו המרוצים.


לתקנון האתר
 

אתרים מומלצים:
הזמנות גחנון בצפון

צור קשר

 
דוא"ל
info@woodworks-decks-pergolas.co.il


טלפון
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק